Ÿ Bezpieczeństwo

Technologia

Kolory

Galeria zdjęć

W DYNAMO Playgrounds Inc. od ponad ćwierć wieku projektujemy i produkujemy innowacyjne place zabaw dla dzieci. Produkowane w naszej fabryce urządzenia umożliwiają doznania prawdziwej przygody i wyzwalają wiele emocji, angażując wyobraźnię dzieci. Koncentrujemy się na produkowaniu urządzeń linowych. W tym zakresie posiadamy duże i wieloletnie doświadczenie.

Nigdy nie ograniczaliśmy się normami branżowymi, dążyliśmy natomiast do stworzenia nowego standardu zabawy i innowacji. Atrakcyjny wygląd naszych konstrukcji linowych zawdzięczamy dbałości o szczegóły oraz wykorzystaniu najlepszych materiałów i technologii, które ze sobą łączymy, tworząc dzisiejsze najbezpieczniejszych place zabaw, które wyróżniają się i są zaprojektowane, aby trwać przez pokolenia.

DYNAMO Playground Inc.


 

Ścianki wspinaczkowe

Ukształtowana przez deszcz i wiatr, naturalna, wyzywająca i pełna wdzięku skała wspinaczkowa. Teraz można ją odtworzyć w formie miniaturowej góry do wspinania i zabawy. 


Maszty wspinaczkowe

Seria Masztów wspinaczkowych jest zaprojektowana w oparciu o stalowe maszty, stanowiące wsparcie dla instalacji struktury sieci linowej, rozpiętej w kształcie piramidy. Sieć wykonana jest z plecionych lin stalowych osłoniętych oplotem poliamidowym odpornym na promieniowanie UV.


Dynamo Concept 

Nigdy nie ograniczaliśmy się normami branżowymi, dążyliśmy natomiast do stworzenia nowego standardu zabawy i innowacji. Atrakcyjny wygląd naszych konstrukcji linowych zawdzięczamy dbałości o szczegóły oraz wykorzystaniu najlepszych materiałów i technologii, które ze sobą łączymy.


Dynamo Vector

Przestrzenne konstrukcje wspinaczkowe. Stalowe ramy o miękkich, łagodnych liniach na których rozpięte są stalowe liny wspinaczkowe. Bezpieczne i trwałe formy do zabawy. Stanowią ciekawe formy przestrzenne a równocześnie są niepowtarzalnym miejscem do aktywności ruchowej, zabawy i treningu zręcznościowego.


Dynamo Imagine

Ta sekcja ukazuje naszą kreatywność. W Dynamo, tworzymy nowe konstrukcje i rozwiązania. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów. Wspólnie z nimi projektujemy unikalne, niestandardowe urządzenia, które są dostosowane do oczekiwań Inwestorów i Użytkowników. Mamy mnóstwo pomysłów dla Ciebie.


Konstrukcje Linowe

Konstrukcje przestrzenne wypełnione siecią z lin są idealnym uzupełnieniem dla każdego projektu placu zabaw. Stalowe elementy, które są połączone ze sobą przy pomocy specjalnych złączy stanowią stabilną ramę do zamocowania pajęczyny z lin stalowych powleczonych ochronną powłoką.


Dynamo Natura

Zachwycające drzewa wspinaczkowe, które wprowadzają dzieci w bajkową przygodę. Wydrążone pnie, które tworzą magiczny tunel, to źródło fantazji, która tworzy dziecięcy, magiczny świat. 


Huśtawki

Dynamo wprowadza nową huśtawkę z serii Biggo, w której wykorzystuje się interaktywne działanie równowagi. Umożliwia to użytkownikom doświadczenia ruchu we wszystkich możliwych kierunkach.


Karuzele Linowe

Co zrobić, aby konstrukcje linowe były jeszcze bardziej pociągające, a zabawa na nich pełna niezapomnianych wrażeń? Projektanci i inżynierowie Dynamo nigdy nie uciekają od takich prowokacji. Rezultatem jest stworzenie urządzenia wspinaczkowego, które jednocześnie może wykonywać ruch obrotowy w pełnym zakresie 360 ° .