Playsafe Bezpieczna Nawierzchnia 

Wielofunkcyjna, powierzchniowo miękka, nawierzchnia bezpieczna stosowana na placach zabaw dla młodszych dzieci w wieku 2- 6 lat.

Playsafe Sport

Wielofunkcyjne nawierzchnie sportowe dla młodszych dzieci. Istnieje możliwość tworzenie różnorodnych figur oraz powierzchniowych plansz do gier zespołowych.

 

System absorbujący uderzenia

Jesteśmy przekonani, że najlepszym rodzajem nawierzchni bezpiecznej na placach zabaw w przedszkolach jest Playsafe. Nawierzchnia,  która pozwala dzieciom kontynuować zabawę bez przeszkód, przy jednoczesnym zapewnieniu istotnej ochrony. Powierzchnia do zabawy musi wzbudzić wyobraźnię, kreatywność i inspirować przede wszystkim do zabawy, jak również być bezpieczna.
Playsafe zaprojektowana jest tak aby amortyzować upadki z maksymalnej wysokości 320 cm. Zaprojektowaliśmy 5 różnych systemów amortyzacji upadku dla różnych wysokości. 14 różnych kolorów nawierzchni umożliwia tworzenie ciekawych wzorów i kompozycji. System Playrite Playsafe odporny jest na promieniowanie UV . Nawierzchnia jest powierzchniowo miękka i ciepła, oferuje duże korzyści przy niskich kosztach konserwacji.


Duży wybór kolorów

Najbardziej popularną nawierzchnią systemu Playsafe jest włóknina welurowa Matchwinner o gęstym splocie, który gwarantuje dużą odporność na punktowy nacisk i pozwala na zastosowanie wykładziny zarówno na placach zabaw jak też boiskach uniwersalnych. Matchwinner Welur oferuje nieograniczone możliwości w zakresie projektowania i personalizacji kolorystyki placu zabaw, zawiera 14 różnych opcji kolorów i możliwość tworzenia zabawnych kształtów i wzorów.


Playsafe 80 cm

Nawierzchnia to podstawa w zakresie bezpieczeństwa placów zabaw, Playsafe 8 amortyzuje uderzenia spowodowane upadkami z wysokość do 80 cm. Ten typ nawierzchni stosowany jest głównie na placach zabaw dla młodszych i starszych dzieci. Playsafe 8 jest idealny pod bujaki, zjeżdżalnie, niski sprzęt do zabawy oraz ścieżki, chodniki i place integracyjne. Nawierzchnia syntetyczna, która idealnie pasuje do zastosowania na przedszkolnych placach zabaw.


Playsafe 120 cm

Idealny wybór do zastosowania pod niskimi zestawami zabawowymi. Playsafe 12 amortyzuje upadek z wysokości do 120cm. Ten typ nawierzchni stosowany jest głównie na placach zabaw dla młodszych i starszych dzieci. Playsafe 12 jest idealny pod bujaki, zjeżdżalnie, niski sprzęt do zabawy. Jest to nawierzchnia trwała, a zarazem powierzchniowo miękka, co zabezpiecza bawiące się dzieci przed urazami i obtarciem naskórka podczas upadku. 

 

Playsafe 150 cm

Nawierzchnia to podstawa w zakresie bezpieczeństwa placów zabaw, Playsafe 15 amortyzuje uderzenia spowodowane upadkami z wysokość do 150 cm. Ten typ nawierzchni stosowany jest głównie na placach zabaw dla młodszych i starszych dzieci, na których zainstalowany jest sprzęt do zabawy. Playsafe 15 jest idealny pod huśtawkami, zjeżdżalnie  oraz konstrukcjami zabawowymi. Jest to nawierzchnia trwała, a zarazem powierzchniowo miękka, co zabezpiecza bawiące się dzieci przed urazami i obtarciem naskórka podczas upadku. Nawierzchnia syntetyczna, która idealnie pasuje do zastosowania na przedszkolnych placach zabaw.


 
 

Playsafe 270 cm

Nawierzchnia to podstawa w zakresie bezpieczeństwa placów zabaw, Playsafe 27 amortyzuje uderzenia spowodowane upadkami z wysokość do 270 cm. Ten typ nawierzchni stosowany jest głównie na placach zabaw dla starszych dzieci, na których zainstalowany jest wysoki sprzęt do zabawy. Playsafe 27 jest idealny pod huśtawkami, drabinkami oraz konstrukcjami wspinaczkowymi. Zaletą systemu Playsafe są niskie koszty utrzymania i łatwy  montaż. Matchwinner Welur jest doskonałym wyborem nawierzchni zewnętrznej systemu Playsafe. Jest to nawierzchnia trwała, a zarazem powierzchniowo miękka, co zabezpiecza bawiące się dzieci przed urazami i obtarciem naskórka podczas upadku. Nawierzchnia syntetyczna, która idealnie pasuje do zastosowania na przedszkolnych placach zabaw.


 
 

Playsafe 320 cm

Nawierzchnia to podstawa w zakresie bezpieczeństwa placów zabaw, Playsafe 32 amortyzuje uderzenia spowodowane upadkami z wysokość do 320 cm. Ten typ nawierzchni stosowany jest głównie na placach zabaw dla starszych dzieci, na których zainstalowany jest wyższy sprzęt do zabawy. Playsafe 32 jest idealny pod wysokie wieże ze zjeżdżalniami oraz konstrukcje wspinaczkowe. Zaletą systemu Playsafe są niskie koszty utrzymania i łatwy  montaż. Matchwinner Welur jest doskonałym wyborem nawierzchni zewnętrznej systemu Playsafe. Jest to nawierzchnia trwała, a zarazem powierzchniowo miękka, co zabezpiecza bawiące się dzieci przed urazami i obtarciem naskórka podczas upadku. Nawierzchnia syntetyczna, która idealnie pasuje do zastosowania na przedszkolnych placach zabaw.